HOTEL SYMPOZJUM ****

Hotel zlokalizowany został w południowej części miasta, niedaleko malowniczego Zakrzówka, Skałek Twardowskiego oraz historycznego centrum Krakowa. Położenie obiektu wyróżnia również bliskość głównych tras komunikacyjnych: autostrady A4 oraz dróg w kierunku Rzeszowa i Zakopanego.

Nasi goście, z pewnością docenią wyjątkowość miejsca, w jakim zbudowany został Hotel Sympozjum. To tutaj znajdował się kamieniołom, w którym w roku 1940 pracował, jako robotnik, Karol Wojtyła. Hotel zbudowany został z pięknego piaskowca, ciepłej i delikatnej skały osadowej, z której zbudowane są także niektóre partie Sudetów, Beskidów, Tatr, a także Gór świętokrzyskich.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 81 przestronnych, klimatyzowanych pokoi z niezależną łazienką, telewizorem LCD, radiem, telefonem i suszarką do włosów. Na zamówienie realizujemy również indywidualne życzenia Gości.

Restauracja Rozmaryn Hotelu Sympozjum podejmuje Gości kuchnią czerpiącą z najlepszych tradycji europejskich. Jest to doskonałe miejsce na spotkanie zarówno dla grupy przyjaciół, rodzinne świętowanie, jak i wysokiej klasy spotkanie biznesowe.

Przygotowaliśmy dla Państwa również profesjonalne i bogato wyposażone zaplecze konferencyjne. Posiadamy 7 przestronnych, klimatyzowanych sal, idealnych na spotkania biznesowe, sesje szkoleniowe, konferencje, a także imprezy okolicznościowe i wydarzenia firmowe.

Po męczącym dniu pełnym wyczerpujących zajęć zapraszamy Państwa do naszego Kryształowego SPA. Aktywny wypoczynek i całkowitą regenerację umożliwią Państwu turecki Hammam, zabiegi na twarz i ciało, masaże oraz sauna sucha i parowa.