HOTEL SYMPOZJUM ****

Architektura Hotelu Sympozjum cechuje się nowoczesnością i elegancją, co sprawia, że doskonale komponuje się z miejskim otoczeniem spokojnej dzielnicy Krakowa. Nasi znakomici goście, z pewnością docenią wyjątkowość miejsca, w jakim zbudowany został Hotel Sympozjum. To tutaj znajdował się kamieniołom, w którym w roku 1940 pracował, jako robotnik, Karol Wojtyła. Hotel zbudowany został z pięknego piaskowca, ciepłej i delikatnej skały osadowej, z której zbudowane są także niektóre partie Sudetów, Beskidów, Tatr, a także Gór świętokrzyskich. Wszystkie materiały użyte do budowy i wyposażenia Hotelu Sympozjum są materiałami naturalnymi – prawdziwy kamień, drewno i wełniane dywany. Wnętrza urządzone zostały z wielką starannością o Państwa zadowolenie, tworząc ekskluzywną atmosferę i gwarantując doskonałe samopoczucie. W trosce o Państwa wygodę i w celu zapewnienia prawdziwego komfortu Hotel zlokalizowany został
w południowej części miasta, niedaleko historycznego centrum oraz głównych tras komunikacyjnych: autostrady A4 oraz dróg w kierunku Rzeszowa i Zakopanego.

Do dyspozycji Gości oddajemy 80 pokoi, w tym: 73 luksusowe pokoje dwuosobowe, 2 profesjonalnie przygotowane pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 5 wytwornych apartamentów. Pokoje spełniają najwyższe standardy, posiadają pełne wyposażenie multimedialne, bezpośrednie łącze internetowe własny system klimatyzacyjny oraz pełną obsługę.

Restauracja Rozmaryn Hotelu Sympozjum podejmuje Gości kuchnią czerpiącą z najlepszych tradycji europejskich. Jest to doskonałe miejsce na spotkanie zarówno dla grupy przyjaciół, rodzinne świętowanie, jak i wysokiej klasy spotkanie biznesowe.

Przygotowaliśmy dla Państwa również profesjonalne i bogato wyposażone zaplecze konferencyjne. Dysponujemy 7 salami doskonale przystosowanymi do przeprowadzenia konferencji, szkoleń i prezentacji, mieszczącymi łącznie około 600 osób. Przestronne, klimatyzowane wnętrza wyposażone są
w najnowocześniejszą infrastrukturę techniczną, doskonały sprzęt konferencyjny i stałe łącze internetowe.

Po męczącym dniu pełnym wyczerpujących zajęć zapraszamy Państwa do naszego Kryształowego SPA. Aktywny wypoczynek i całkowitą regenerację umożliwią Państwu turecki Hammam, zabiegi na twarz i ciało, masaże, sauna sucha, parowa i błotna – ze światło- i aromaterapią manicure i pedicure, wykonywane na najwyższej klasy kosmetykach firm Babor i Living Dimension. Subtelne doznania zapewni odpoczynek w jacuzzi połączony z degustacją jednego z unikalnych drinków, przyrządzonych specjalnie na Państwa życzenie.